Багатогранний насичений смак — сольова рідина для pod-систем Octobar

Багатогранний насичений смак — сольова рідина для pod-систем Octobar
Багатогранний насичений смак — сольова рідина для pod-систем Octobar

Кращі pod-системи на сольовому нікотині пари багато не дають, але багатогранний та насичений смак розкривають повністю й одразу, так що чекати парильникам не доводиться

Звертайтеся до оптового онлайн-магазину Octolab, щоб придбати надзвичайно популярну сольову рідину для pod-систем Octobar за вигідними цінами

Ні для кого не секрет, що переважна більшість вейперів вибирає заправки для своїх електронних сигарет, орієнтуючись виключно на їх смакові властивості. Вейпи давно вже стали звичним та дуже зручним аксесуаром, без якого користувачі не можуть собі уявити повсякденне життя. Щоб задовольнити усі вимоги своїх власників, кращі pod-системи стають все більш компактними та ергономічними — це досягається завдяки використанню рідини нового покоління, яка замішується на сольовому нікотині. Важливою перевагою солей над сумішами класичного складу є висока концентрація нікотину, шляхом чого насичення організму відбувається надзвичайно швидко. Сольові рідини Octobar не треба так довго парити, як органічні — зазвичай вейперу достатньо усього декількох затяжок. Причому не тільки для того, щоб задовольнити потребу у нікотині, але й повною мірою насолодитися багатогранним та насиченим смаком пари. Це в органіці він розкривається довго та поступово, що може сподобатися прихильникам повільного та неспішного паріння. Чи може їм просто до вподоби хмари ароматної пари? Компактні под-системи на сольовому нікотині пари багато не дають, але смак розкривають повністю й одразу, так що чекати парильникам не доводиться.

Де краще купити оптом компоненти для pod-системи

Досвідчені вейпери, які цінують вишуканий смак, але не бажають кратно переплачувати за готову рідину, віддають перевагу наборам компонентів Octobar — звісна річ, сольовим, бо для паріння органіки потрібні потужні та великі за розмірами електронні сигарети. Компоненти Octobar спеціально розроблені для надкомпактних подів та відрізняються ідеально збалансованим співвідношенням гліцерину та пропіленгліколю (VG/PG 50/50), яке гарантує м’яке комфортне паріння та насичений смак пари, у якому повністю розкриваються усі характерні нюанси міксу. На вибір пропонується широке різноманіття популярних смаків:

  • Energy Drink чи Grape Blue Ice;
  • Passion Guava чи Pear Apple;
  • Banana Aloe чи Tropic Q;
  • Mood Berries чи Apple Grape;
  • Mango King чи Crazy Melons;
  • Jungle Fruits, Cold Peach та безліч інших.

Вони виготовляються за високими стандартами якості з використанням тільки перевірених компонентів, але набагато доступніші за готові рідини, бо не входять до категорії підакцизних товарів. А приготування суміші з набору не займає багато часу — треба лише перемішати компоненти з флаконів, збовтати та дати настоятися декілька годин. Запропонуйте своїм клієнтам повний асортимент доступних та зручних компонентів від надійного та перевіреного виробника. Звертайтеся до Octolab, щоб придбати оптом популярну сольову рідину для pod-систем Octobar за вигідними цінами.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *