Як знайти декларацію по прізвищу?

Підприємці різних галузей повинні представляти звіти про свою діяльність. Навіть якщо їх доходи дорівнюють нулю, вони все одно повинні зазначити це в своїй декларації. Але багато більше корисних і цікавих даних можна знайти в декларації чиновників і депутатів, що становлять вагому інформацію для розвідки та аналізу у сфері бізнесу. Ця інформація використовується ЗМІ у журналістських розслідуваннях та фінансовими установами для ідентифікації клієнтів та їх діяльності.

Пошук декларації по прізвищу  та їх перевірка є важливим інструментом для запобігання легалізації доходів, отриманих незаконним шляхом, а також фінансуванню тероризму. Цей процес допомагає забезпечити більшу безпеку та прозорість у фінансовій сфері.

Яку інформацію містить Єдиний державний реєстр декларацій?

Інформація про доходи та майно чиновників, депутатів і підприємців розкривається наступним чином:

 • рухоме та нерухоме майно;
 • об’єкти будівництва, що знаходяться у стані незавершеності;
 • транспортні засоби;
 • інші види рухомого майна, включаючи цінні папери та коштовності;
 • доходи, отримані від основного місця роботи та сумісництва;
 • готівкові кошти;
 • інтелектуальна власність;
 • майно, вартість якого перевищує 100 мінімальних зарплат.

Після заповнення електронної декларації, дані чиновників і депутатів України оприлюднюються на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) та стають доступними для широкого загалу. Ці дані використовуються державними органами для контролю сплати податків, а також можуть бути використані правоохоронними органами, журналістами, громадськими активістами та кожним громадянином України для ознайомлення з фінансовим станом будь-якого з тисяч чиновників в зручному та структурованому форматі.

Як знайти каталог електронних декларацій?

На веб-платформі інформаційно-аналітичної системи YouControl знаходиться перелік електронних декларацій, які доступні для всіх користувачів. Тут ви зможете ознайомитися з повною інформацією про фінансовий стан чиновників і депутатів України, а також про всіх осіб, які згідно законодавства зобов’язані подавати податкові декларації. Пошук та перегляд декларацій ще ніколи не був таким швидким та зручним.

Система також містить всі дані про декларування доходів та майна громадян України, які мають повноваження виконувати функції держави або місцевого самоврядування:

 • інформація про те, чи були подані декларації до Національного агентства з попередження корупції;
 • зв’язки суб’єкта декларування з іншими особами (члени сім’ї, бізнес-партнери, спільне володіння майном);
 • статус суб’єкта декларування як національного громадського діяча.

Безпосередньо на веб-сайті Національного агентства з попередження корупції (НАЗК) користувачі YouControl можуть навіть переглянути та прочитати повну версію декларації. Ці можливості доступні у розділі «Фізичні особи» в рамках модуля YouControl.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *